تماس با ما 07132300240

فروش آنلاین تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه، رک، دوربین مداربسته

پچ کورد 10متری، SC-LC مالتی مود نگزنس

از 0 رای

اندازه : 10m

نوع فیبر: مالتی مود

نوع کانکتور فیبر: sc-lc ، داپلکس

استاندارد کابل فیبر:OM2

قیمت ندارد

اندازه : 10m

نوع فیبر: مالتی مود

نوع کانکتور فیبر: sc-lc ، داپلکس

استاندارد کابل فیبر:OM2

پچ کوردها متناسب با فیبر نوری انتخاب می‌شوند, مثلآ پچ کورد (single mode) برای فیبر(single mode) و پچ کورد (multi-mode) برای کابل فیبر نوری (multi-mode) 

0 نظر

برای ثبت نظر باید ورود/ثبت نام کنید.